Jaunumi

17.05.2024.
Kuri ir pacientiem draudzīgākie?
Sirds un asinavdu slimību ārstēšanas jomā apbalvotas gan Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Kardioloģijas nodaļas un Aritmoloģijas nodaļas komandas, gan Rīgas Austrumu Klīniskās universitātes slimnīcas Asinsvadu ķirurģijas nodaļas komanda. VAIRĀK AICINĀM LASĪT ŠEIT
Lasīt vairāk
20.04.2024.
Klīniskā pētniecība Latvijā šodien un nākotnes izaicinājumi / konference

9. maijs, 2024. Latvijā pirmo reizi notiks konference par klīniskās pētniecības nākotni valstī

Veicinot Latvijas pētniecības starptautisko konkurētspēju, Latvijas Klīniskās pētniecības asociācija sadarbībā ar Stradiņa slimnīcu un Stradiņa slimnīcas Attīstības biedrību rīko konferenci Klīniskā pētniecība Latvijā šodien un nākotnes izaicinājumi.

Konference notiks 2024. gada 9. maijā viesnīcā Bellevue Park Hotel Riga, Slokas ielā 1, Rīgā, no plkst. 12:00 līdz 18:00.

Konferences ietvaros tiks aktualizētas tēmas, kas saistītas ar klīniskās izpētes regulējumu Latvijā, Labas klīniskās prakses nozīmi pētniecībā, ģenētisko izpēti, datu pieejamību, modernajām datu apstrādes sistēmām, personas datu aizsardzību, kā arī pētījumu centru un ārstniecības iestāžu lomu un finanšu apriti pētniecībā.

Konferenci atklās veselības ministrs Hosams Abu Meri. Par aktualitātēm klīniskās pētniecības jomā uzstāsies un diskutēs vairāk nekā 20 eksperti –vadošie pētnieki, pacientu organizāciju pārstāvji, ārstniecības iestāžu vadītāji, valsts iestāžu, zāļu ražotāju un pētījumu līgumorganizāciju darbinieki.

Ar konferences programmu iespējams iepazīties ŠEIT.

Konferencē aicināti piedalīties pētnieki, klīniskajā pētniecībā iesaistītie speciālisti, slimnīcu un ambulatoro ārstniecības iestāžu vadītāji,  līgumorganizāciju pārstāvji un citi interesenti.

Rezidentiem, māsām un medicīnas studentiem dalība konferencē ir bez maksas; pārējiem interesentiem, veicot maksājumu līdz 7. maijam, – 10 eiro, bet uz vietas pasākuma dienā dalības maksa – 20 eiro.

Par dalību konferencē ārstiem un māsām tiks piešķirti 7 tālākizglītības punkti.

Lai reģistrētos konferencei, lūdzam aizpildīt reģistrācijas veidlapu ŠEIT. 

Lasīt vairāk
07.03.2024.
Starpdisciplināra konference: kardioloģija, nefroloģija, uroloģija
23. MARTS, 2024 Konferences programma un reģistrēšanās: https://www.arstubiedriba.lv/notices/23-03-2024-starpdisciplinara-konference/ Zemāka dalības maksa konferencē: līdz 11. martam Vieta: Biznesa augstskolā "TURĪBA", Graudu ielā 68, Rīgā! Konference dalībniekiem BEZMAKSAS automašīnas novietošana autostāvvietā.
Lasīt vairāk
16.02.2024.
NVD seminārs par miega izmeklējumiem / 21. februārī / Teams platformā
Nacionālais Veselības dienests aicina uz semināru par miega izmeklējumiem šī gada 21. februārī no plkst. 14.00 līdz 15.00, attālināti Teams platformā. Lūgums pieslēgties semināram no plkst. 13.45 līdz 13.55. Programmā: 1. Informācija par miega izmeklējumiem – Marta Celmiņa, Bērnu klīniskā universitātes slimnīcas pediatrs - miega speciālists; 2. Informācija par nosūtīšanas un pakalpojuma sniegšanas kārtību – Inita Rolava, Nacionālā veselības dienesta Pakalpojumu attīstības nodaļas vadītāja vietnieks; 3. Atbildes uz jautājumiem. Saite uz sanāksmi: Click here to join the meeting Sanāksmes ID: 372 090 669 486 Parole: atdxyn
Lasīt vairāk

Atbalstītāji