Labdien!

Priecājamies ielūgt Jūs un Jūsu organizācijas biedrus, kolēģus uz 4. ZINĀTNISKI PRAKTISKO MEDICĪNAS TIESĪBU KONFERENCI, kas notiks 2024. gada 6. jūnijā, Rīgas Stradiņa universitātes Aulā, Dzirciema ielā 16!

Šī ir jau ceturtā reize, kad mēs pulcējamies, lai apspriestu aktuālos jautājumus un izaicinājumus medicīnas tiesību jomā.

Šī konference ir aktuāla visiem – ārstiem, ārsta palīgiem, māsām, skaistumkopšanas speciālistiem estētiskajā kosmetoloģijā, fizioterapeitiem, ergoterapeitiem, kosmētiķiem, laborantiem, masieriem, kā arī tiesību zinātņu speciālistiem, juristiem, advokātiem, prokuroriem, tiesnešiem!

Programma pieejama šeit

Dalība konferencē ir bezmaksas.

LAI REĢISTRĒTOS VAI SAŅEMTU VAIRĀK INFORMĀCIJAS, APMEKLĒJIET MĀJASLAPU – HTTPS://WWW.RSU.LV/FORM/MEDICINAS-TIESIBU-KONF-2024

Vietu skaits ir ierobežots!

Ārstniecības personām par dalību konferencē, tiks piešķirti 6 TĀLĀKIZGLĪTĪBAS PUNKTI* (TIPi): LĀB Sertifikācijas padome ar dokumentu Nr. TIP2024/7163 apliecina 6.0TIP TIP tālākizglītības punktus, kas saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 943 “Ārstniecības personu sertifikācijas kārtība” izmantojami ārstu sertifikācijai un resertifikācijai.

Cieņā,
RAFAELS CIEKURS,

Sociālo zinātņu fakultāte, Rīgas Stradiņa universitāte