Jaunumi

30.11.2021.
"СЕРДЕЧНО СОСУДИСТЫЕ ЗАБОЛЕВАНИЯ и Covid-19: МЕНЯЕТ ЛИ ВАКЦИНА ЧТО-НИБУДЬ?" 

Здравствуйте, уважаемые врачи и медсестры!

Латвийское Общество кардиологов приглашает вас принять участие в семинаре на русском

"СЕРДЕЧНО СОСУДИСТЫЕ ЗАБОЛЕВАНИЯ и Covid-19: МЕНЯЕТ ЛИ ВАКЦИНА ЧТО-НИБУДЬ?"

8 декабря в 14:00 в прямом эфире Zoom.

ПРИГЛАШАЕМ ВАС ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ ЗДЕСЬ

Ссылку (link) для подключения Вы получите по электронной почтe в день мероприятия.

За участие в семинаре участник получает 2 TIP (если участник присоединился к семинару с полным именем на протяжении всего семинара).

Семинар проводится при поддержке Фонда интеграции общества.

До встречи!

Ваше Латвийское Общество кардиологов

Lasīt vairāk
23.11.2021.
SAS un Covid19 - NEATBILDĒTIE JAUTĀJUMI / 2. DECEMBRĪ, PLKST. 17:00
Jautājumu un atbilžu seminārs ārstniecības personām!
.
Vienlaikus ar reģistrēšanos, Jums ir iespēja uzdodot jautājumus, ierakstot tos reģistrācijas anketā.
.
Saite dalībai tiešsaistē Jums tiks nosūtīta pasākuma dienā!
Par dalību seminārā tiks piešķirti 2 TIP, ja dalībnieks ir pieslēdzies semināram ar pilnu vārdu un uzvārdu visu semināra laiku.
.
Seminārs notiek ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
.
Uz tikšanos!
Jūsu Latvijas Kardiologu biedrība
Lasīt vairāk
16.11.2021.
Atbildīga antibiotiku lietošana un infekciju kontrole slimnīcās
Pasaules antibiotiku nedēļas ietvaros notiek zinātniskā konference, lai aktualizētu antimikrobiālās rezistences problēmu. Lai stiprinātu atbildīgu antibiotiku lietošanu un infekciju kontroli Latvijas slimnīcās, VSIA “Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas” Zinātniskais institūts, sadarbībā ar astoņām Latvijas reģionālajām slimnīcām realizēja projektu “Stiprinot atbildīgu antibiotiku lietošanu un infekciju kontroli Latvijas slimnīcās: nacionāls jauktu metožu pētījums”. Lai slimnīcu pārstāvjus un citus medicīnas jomas interesentus informētu par projekta rezultātiem, kā arī diskutētu par nākotnes iespējām, šī gada 16. novembrī plkst. 14:00 tiešsaistē notiks noslēguma zinātniskā konference “Atbildīga antibiotiku lietošana un infekciju kontrole slimnīcās: izaicinājumi, lai novērstu nākamo pandēmiju”. Kļūstot par globālu un pieaugošu draudu sabiedrības veselībai kopumā, antimikrobiālā rezistence (AMR) ir viena no būtiskākajām sabiedrības veselības problēmām pasaulē, jo tā apdraud cilvēku veselību un dzīvību.  Eiropas Slimību kontroles un profilakses centra dati liecina, ka ik gadu Eiropā aptuveni 33 000 cilvēku mirst no multirezistentu baktēriju izraisītām infekcijām. Lai pievērstu uzmanību AMR radītajiem izaicinājumiem, 18.novembrī, visā Eiropā tiek atzīmēta Eiropas Antibiotiku diena, bet Pasaules Veselības organizācija (PVO) no 18-24.novembrim atzīmē Pasaules antibiotiku nedēļu. Aktivitāšu mērķis ir pievērst Eiropas un pasaules iedzīvotāju un profesionāļu uzmanību pieaugošai AMR problēmai un atgādināt, ka arī Covid-19 pandēmijas apstākļos nedrīkst aizmirts par šo problēmu. Lai mazinātu rezistences izplatību, svarīgi sadarboties gan valsts, gan slimnīcu un dažādu speciālistu līmenī. Atbildīga antimikrobiālās terapijas lietošana un infekciju kontroles pasākumi kavē AMR izplatību un palīdz mazināt ar AMR saistīto saslimstību un mirstību. Projekta finansētājs: Latvijas Zinātnes padome. Vairāk par antimikrobo rezistenci : https://www.spkc.gov.lv/lv/antibiotiku-lietosana-un-antimikrobiala-rezistence Konferencei iespējams reģistrēties ŠEIT
Lasīt vairāk

Atbalstītāji