Jaunumi

Rīgā notika Latvijas un ķīnas kardiologu sadraudzības konference

Lai uzlabotu sirds un asinsvadu slimību pacientu ārstēšanu, 26. un 27. jūlijā viesnīcā Radisson Blu Latvija notika starptautiska zinātniska un praktiska Latvijas un Ķīnas kardiologu sadraudzības konference HBR Summit.

Konferences laikā kardiologi dalījās pieredzē par jaunākajām un efektīvākajām metodēm pacientu ar augstu asiņošanas risku ārstēšanā un dzīvību glābšanā.

Konferences ietvaros tika veiktas divas operācijas augsta riska pacientiem. To norise tika filmēta un translēta no Stradiņa slimnīcas Latvijas Kardioloģijas centra Invazīvās kardioloģijas laboratorijas uz Radisson Blu Latvija. Operācijas tika komentētas un interaktīvi apspriestas konferenču zālē.

Konferences iniciatori bija Latvijas Universitātes profesors Andrejs Ērglis un Fudānas Universitātes profesors Ge Džunbo (Ge Junbo), kurš pārstāv Šanhajas Žongšanas slimnīcas Kardiovaskulāro slimību institūtu.

“Mums ir liels gods rīkot Latvijā tik vērienīgu starpvalstu konferenci! Tas ir iespējams, pateicoties mūsu kardiologu, anesteziologu, māsu komandas izcilajām zināšanām, praktiskajai pieredzei un uzstāšanās prasmēm! Starptautiski pierādīta izcilība ir ļāvusi mums organizēt šāda mēroga pasākumu tieši Rīgā,” teica prof. Andrejs Ērglis.

HBR Summit ar priekšlasījumiem uzstājās Latvijas invazīvie kardiologi un viesi no Ķīnas, Brazīlijas, Bulgārijas, Čehijas, Gruzijas, Igaunijas, Krievijas, Pakistānas un Serbijas.

Pasākums notika ar Veselības ministrijas atbalstu.

Ar HBR Summit programmu varat iepazīties klikšķinot šeit