Jaunumi

ASV slavenības piedalās “The red dress collection” modes skatē, kuras mērķis ir pievērst sieviešu uzmanību sirds slimībām

GO RED FOR WOMEN PASAULĒ

Slavenības seksīgās sarkanās kleitās aicina rūpēties par veselību

Amerikas sirds asociācija kā ik gadu, arī šogad sponsorēja sieviešu kampaņu sirds veselības stiprināšanai – «The Heart Truth». Kampaņas mērķis ir pievērst uzmanību sieviešu sirds veselības stiprināšanai, jo sirds slimības ir viens no biežākajiem nāves cēloņiem. Par tradīciju kļuvis, ka pasākumā piedalās slavenības – aktrises, dziedātājs, televīzijas dīvas, kuras izrāda slavenu dizaineru kleitas sarkanā krāsā.

Vairāk nekā 20 slavenības piedalījušās fonda „The Heart Truth” rīkotajā modes skatē „The Red Dress Collection”, kuras mērķis ir pievērst sieviešu uzmanību sirds slimībām.

Sirds slimības ir sieviešu nāves iemesls Nr.1 pasaulē un Latvijā, bet par to zina tikai retais. Tādēļ Go Red for Women kustība aicina ikvienai daiļā dzimuma pārstāvei pievērst uzmanību savas sirds veselībai.

„The Red Dress Collection” modes skatē piedalījās tādas slavenības kā TV personība Kellija Osborna, aktrise un jogas pasniedzēja Brenda Stronga, dziedātāja Tonija Brekstone, aktrise Minka Kellija un vēl daudzas citas. Pasaulē atzītu modes namu darinātās sarkanās vakarkleitas demonstrēja arī Amerikā populārā Kardašjanu klana pārstāves: māte Krisa Dženere ar jaunākajām meitām Kailiju un Kendalu Dženerēm.

Ņujorkā notikušajā skatē bija aplūkojamas modes namu „Oscar de la Renta” „Badgley Mischka”, „Carolina Herrera”, „Cushnie et Ochs” un „Zac Posen” vakarkleitas.

Dziedātāja Tonija Brekstone

Austrāliešu snovbordiste Tora Braita

TV personība un aktrise Vendija Viljamsa

TV personība Kellija Osborna

Puertorikāņu dziedātāja, modele Roselina Sančesa

Vingrotāja Natalija Ļukina